licznik wizyt: 7350714

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Śląska Juniorów, Juniorów Młodszych i Seniorów

W dniach 8-9.06 w Sosnowcu rywalizowali zawodnicy w Mistrzostwach Śląska. Najlepszym zawodnikiem naszego klubu został Mikołaj Ciurla, który dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium - 1500m /3:58.43/ i 800m /1:55.43/ w kategorii junior. Podopieczny trenera Stefana Ruśniaka wybiegał rekordy życiowe, uzyskał II klasę sportową i minimum na Mistrzostwa Polski Juniorów. Drugim zawodnikiem, który wypełnił minimum na MPJ jest Piotr Mitka /trenerka Joanna Justyniak/ - w biegu na 400m zdobył srebrny medal i nowy rekord życiowy - 49.86 s. Srebrny medal zdobyła Janina Komorowska /trenerka Katarzyna Dobija/w biegu na 100m ppł - uzyskała wynik 16.69 oraz Konrad Białek /trenerka Małgorzata Caputa-Tamowska/ - 5000 m /16:47.07/ - kategoria junior. Najniższy stopień podium zajął Maksymilian Kołodziejczyk /trenerka Joanna Justyniak/ - 100m /11.50/ - kategoria senior.Poza medalistami nowe rekordy życiowe i klasy sportowe uzyskały kulomiotki - Klaudia Wierucka /t. Małgorzata Caputa-Tamowska//11.24 - III klasa/ oraz Magdalena Harędzińska /t. Katarzyna Dobija/-/10.58 - IV klasa/. Wszystkim Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.