Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała

tel 731 465 559
klubsprint@poczta.onet.pl

FACEBOOK KLUBU

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7421276

Wspiera nas:

WYNIKI


REKORDY KS SPRINT

Kobiety
 

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ (ROCZNIK) DATA REKORDU MIEJSCOWOŚĆ  
100 m 12,21 Gaś Anna(1973) 16.09.1991 Bielsko-Biała  
200 m 25,03 Czudek Edyta (1979) 23.10.2001 Siedlce  
300 m 39.88 Biskup Wiktoria (2008) 10.09.2022 Bielsko-Biała  
400 m 55,38 Czudek Edyta (1979) 26.08.2001 Bielsko-Biała  
600 m 1:33.24 Szczotka Barbara (1987) 31.05.2003 Chorzów  
800 m 2:08.83 Szczotka Barbara (1987) 25.05.2003 Bielsko-Biała  
1000 m 2:50.2 Nikiel Aniela (1965) 02.05.1992 Bielsko-Biała  
1500 m 4:24.76 Nikiel Aniela (1965) 07.06.1992 Zabrze  
2000 m 6:14.1 Białorczyk Magdalena (1972) 08.07.1990 Mielec  
3000 m 9:19.27 Nikiel Aniela (1965) 19.06.1992 Warszawa  
5000 m 16:15.21 Nikiel Aniela (1965) 1992 Sopot  
10 000 m 35:05.10 Białorczyk Magdalena (1972) 30.08.91 Stargard Szczeciński  
półmaraton 1:17.24 Nikiel Aniela (1965) 06.09.91 Brzeszcze  
maraton 2:38.52 Handzlik Dagmara (1986) 2017 Londyn  
1500m przeszkody 5:05.29 Handzlik Dagmara (1986) 06.06.2004 Bielsko-Biała  
2000m przeszkody 7:24.20 Handzlik Dagmara (1986) 06.07.2005 Bydgoszcz  

100 ppł

100 ppł jmł

80 ppł mł.

15.19

14.79

13.69

Dobija Katarzyna(1974)

Kucharska Joanna(1987)

Forenda Agata(2010)

18.07.1993

12.06.2004

29.05.2024

Warszawa

Chorzów

Ruda Śląska

 
300 ppł 46.34 Kubica Alicja (2009) 8.06.2024 Sosnowiec  
400 ppł 64.23 Czudek Edyta (1979) 08.09.2001 Bielsko-Biała  
4 x 100m 46.83 Dobija Katarzyna (1974)
Gaś Anna (1973)
Kanik Agnieszka (1975)
Stodulska Izabela (1975)
07.06.1992 Zabrze  
4 x 400m 3:52.52 Dobija Katarzyna (1974)
Pilch Jolanta (1976)
Ruśniok Magdalena (1974)
Kazimierczyk Beata (1975)
18.07.1993 Warszawa  
Skok w dal 6.01 Dobija Teresa (1982) 28.08.2000 Wrocław  
Skok o tyczce 412 Chamot Maja (2003) 28.05.2023 Łódź  
Skok wzwyż 173 Olechowska Barbara (1987) 20.05.2006 Bielsko-Biała  
trójskok 11.59 Nabielec Joanna  28.05.2005  Chorzów  
5 - bój  3499pkt Dobija Teresa  4-6.02.2000 Spała  
7 - bój 4706 pkt Dobija Katarzyna (1974) 18.07.1993 Warszawa  
oszczep 50.95 Byrska Iwona (1987)   Chorzów  
kula 15.19 Kocima Magdalena (1987)   Bydgoszcz  
dysk 48.41 Misiarz Ewelina (1990) 14.05.2006 Chorzów  



Mężczyźni

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ (ROCZNIK) DATA REKORDU MIEJSCOWOŚĆ  
100 m 10.99 Karkoszka Bogdan (1970) 24.09.1988 Bielsko-Biała  
200 m 22.48 Karkoszka Bogdan (1970) 21.06.1988 Zabrze  
300 m 34.90 Mitka Piotr (1994) 16.06.2013 Bielsko-Biała  
400 m 48,48 Karkoszka Bogdan (1970) 18.06.1090 Zabrze  
600 m 1:23.96 Tekieli Grzegorz (1976) 11.07.1993 Kielce  
800 m 1:52.51 Baran Zbigniew (1969) 17.07.1988 Piła  
1000 m 2.28.21 Baran Zbigniew (1969) 01.05.1988 Kraków  
1500m 3.52.10 Baran Zbigniew (1969) 31.07.1988 Zabrze  
2000 m 5.43.88 Ciurla Mikołaj(1994) 27.08.2015 Sosnowiec  
3000m 8.25.66 Stanisławski Kazimierz (1968) 14.06.1991 Bielsko-Biała  
1 Mila 4:46.48 Ucher Marek (1983) 03.05.2001 Bielsko-Biała  
5000 14:36.00 Wójcik Janusz (1964) 13.07.1990 Piła  
10000 30.22.66 Wójcik Janusz (1964) 14.06.1990 Grudziądz  
półmaraton 1.18.57 Rudnicki Mariusz (1978) 29.09.1995 Brzeszcze  
Maraton 2.20.27 Wójcik Janusz (1964) 25.03.1990 Madryt  
2000m przeszkody 6:02.71 Tekieli Grzegorz (1976) 15.07.1995 Kraków  
3000m przeszkody 8.50.11 Stanisławski Kazimierz (1968) 14.07.1991 Kielce  

110 ppł j. mł.

110 ppł juniorów

14.93

14.97

Witos Mikołaj (2004)

Witos Mikołaj (2004)

30.07.2021

04.06.2022

Włocławek

Bielsko-Biała

 

400 ppł

300 ppł

52,87

45.55

Karkoszka Bogdan (1970)

Wątroba Tymoteusz (2009)

25.08.1990

     8.06.2024

Kielce

Sosnowiec

 
4x 100m 43.62 Tarnawa Mikołaj(1994)
Mitka Piotr(1994)
Kołodziejczyk Maksymilian(1993)
Skowronek Bartłomiej(1993)
23.09.2012 Bielsko-Biała  
4 x 400m 3.34.37 Karkoszka Bogdan (1970)
Baran Zbigniew (1969)
Sarnek Jerzy (1970)
Madzia Krzysztof (1970)
28.09.1988 Bielsko-Biała  
Skok w dal 683 Stańczak Janusz (1989) 31.05.2008 Chorzów  
Skok o tyczce 490 Pieńkowski Tomasz (1983) 04.07.2003 Bielsko-Biała  
Skok wzwyż 205 Sowiński Mariusz (1980) 27.09.1997 Bielsko-Biała  
Trójskok 14.25 Stańczak Janusz (1989) 31.05.2008 Chorzów  
10-bój 5763 Pieńkowski Tomasz (1983) 09.10.2001 Bielsko-Biała  
Oszczep 70.75 Kliś Waldemar (1980) 05.07.2003 Bielsko-Biała  
Kula 6 kg 19.02 Haratyk Łukasz (1988) 06.01.2007 Spała  
Kula 7 kg 22.32 Haratyk Michał (1992) 06.07.2019 Warszawa  
Dysk 2 kg 51.63 Grzegorz Baran (1986) 11.08. 2011 Bydgoszcz  
Młot 7 kg 31.84 Haratyk Łukasz (1988) 28.05.2005 Chorzów  



MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI

1. HMPJ - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
2. OSM - OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY
3. MPJ - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
4. HMPJMŁ - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH
5. MMP - MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI
6. MP - MISTRZOSTWA POLSKI
7. MPS - MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
8. OOM - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
/ MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

NAZWISKO I IMIĘ              ZAWODY MIEJSCOWOSC DATA KONKURENCJA MIEJSCE TRENE
Karkoszka Bogdan 70 OSM Bielsko-Biała 1987 400ppł III L.Mazurczak
Baran Zbigniew 69 HMPJ Zabrze 1988 1000 m III Jan Banet
 Kawulok Małgorzata 72  OSM  Kielce  1989  kula  I  E. Trzepacz
Karkoszka Bogdan 70 MPJ Kielce 1989 400ppł  /53.34/ II L.Mazurczak
Karkoszka Bogdan 70 MPJ Kielce 1989 400 /48.79/ III L.Mazurczak
 Kawulok Małgorzata 72  HMPJ  Spała  1990  kula  I  E. Trzepacz
Gondek Rafał 73 HMPJMŁ Spała 1990 300 I L.Mazurczak
 Gas Anna 73  HMPJMŁ  Spała  1990  60  I  E.Trzepa
Stanisławski Kazimierz 68 MMP Kielce 1990 3000 prz III R.Kopijasz
Karkoszka Bogdan 70 MMP Kielce 1990 400ppł /52.87/ III L.Mazurczak
 Białorczyk Magdalena 72  MPJ  Zabrze  1991  3000  III  S.Rusniak
 Nikiel Aniela 65  MPS  Kędzierzyn  1992  5000 przełaj.  III  R.Kopijasz
 Nikiel Aniela 65  MPS  Warszawa  1992  3000  I  R.Kopijasz
 Dobija Katarzyna 74  MPJ  Kielce  1992  7-boj  I  J.Justyniak
 Rusniok Magdalena 74  MPJ  Kielce  1992  1500  I  S.Rusniak
 Stodulska Izabela 75  HMPJMŁ  Spała  1992  5-boj