licznik wizyt: 7347218

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Brązowy Mistrzostw Świata w biegach górskich

Anna Celińska z naszego klubu zdobyła brązowy medal na 10 Mistrzostwach Świata w długodystansowym biegu górskim pokonując trasę o długości 41km z dolnej stacji w Szklarskiej Porębie na Szrenicę w czasie 3:51:21. Bieg ten wygrały Włoszki (Antonella Confortola z czasem 3:44:51 przed Omellą Ferrarą 3:48:41). Najszybszymi z pozostałych naszych reprezentantek były 17. Antonina Rychter z klubu MKL Szczecinek 4:19:53 i 22. Magdalena Łączek z klubu Salomon Suunto Team 4:29:40. W kategorii drużynowej wygrały Włoszki przed Szkotkami, Angielkami i Polkami. Pełne wyniki MŚ i MP Szklarska Poręba (http: //www.online.datasport.pl/results879/). Chcieliśmy przypomnieć, że MŚ w biegach długodystansowych górskich odbywają się już od 2004 roku. W 2011 w Słowenii w biegu indywidualnym Ania Celińska była na pozycji 6-tej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!