licznik wizyt: 7349421

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

BESKIDIANATHLETIC

XIII Mityng BESKIDIANATHLATIC - tradycja została zmieniona - w końcu nie padało. Temperatura była zmienna ale atmosfera gorąca. Na stadionie SPRINT wystartowało ok 600 zawodników z kraju /głównie Śląska/ i reprezentanci z Włoch , Białorusi, Ukrainy i Słowacji.Od 10 do 18 trwała rywalizacja w kategoriach od dziecka do juniora starszego. Zawodnicy KS SPRINT kilkakrotnie stawali na podium:DZIECI - Klaudia Basiura wygrała 60 m /9.55/ i była trzecia w skoku w dal /3.63/ w kategorii 2003 i młodsze. W tej samej kategorii, ale na 300 m na trzecim miejscu podium stanęła Karolina Matuła - 58.21 s. W kategorii młodzicy: Mateusz Wandzel /trenerka Katarzyna Dobija/wygrał bieg na 110 m ppł -17.76; trzecie miejsce wywalczyli Magdalena Osika /trenerka Katarzyna Dobija/ - w skoku w dal - 4.81 m i Dominik Modzelewski /trenerka Małgorzata Caputa-Tamowska/ w skoku wzwyż - 163 cm. W kategorii Junior Młodszy - drugie miejsce wybiegali Piotr Kubica /trenerka Joanna Justyniak/ - 100 m - 11.59 oraz Szymon Krywult /trener Stefan Ruśniak/ - 800 m - 2:09.03.Juniorki starsze zdobyły pierwsze i trzecie miejsce na 400 m - Jolanta Chudzińska /59.92/ oraz Aleksandra Greń /65.06/- trenerką jest Joanna Justyniak. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczny udział i gratulujemy osiągniętych wyników.