licznik wizyt: 7334121

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Udany start na Mitingu w Brześciu

jako Międzynarodowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne tego regionu Białorusi.Startuje tu młodzież z roczników 2000-2003.Biorąc pod uwagę,że zawodnicy z Białorusi,Litwy,Ukrainy,Łotwy czy Mołdowy są już w pełnej formie startów halowych nasza grupa zaprezentowała się bardzo dobrze.Zawodnicy:Czader i Żuchowski wygrali biegi eliminacyjne i z czasami uplasowali się na 8 i 4 miejscu.Dobrze pobiegł Mateusz Jaromin, który w drugim finale uplasował się na 4 pozycji.A nasza debiutantka startująca po raz pierwszy w takich zawodach Julia Sliwa na 60 metrów w ogólnej klasyfikacji uplasowała się na 15 miejscu.Trzeba przyznać ,że poziom tej konkurencji był bardzo wysoki a o miejscu decydowały setne sekundy.Jestesmy przekonani,że takie międzynarodowe przetarcie startowe zaowocuje w jej karierze sportowej.Dużą niespodzianką przygotowaną przez organizatorów było poznanie w czasie wolnym od zawodów tego historycznego miasta.Zrobiło ono duże wrażenie,tym bardziej,że u wielu naszych rodaków ich poglądami sterują politycy.Więcej informacji i zdjęć na naszej stronie www.Klub Sportowy Sprint Facebook