licznik wizyt: 7351664

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

43.PZLA Mistrzostwa Polski U18 Włocławek 2021

W dniach 28-30 lipiec we Włocławku miały miejsce Mistrzostwa Polski w kategorii U18 /junior młodszy/. Prawo startu /24 najlepszych zawodników w każdej konkurencji/ wywalczyła trójka SPRINT-owiczów. Maciej LACHOWSKI /trener Stefan RUŚNIAK/- zajął 9 miejsce na 3000m i nowa życiówka -9.02.09; Tomasz WIĄCEK /trenerka Katarzyna Dobija/ - zajął 18 miejsce na 100m i wyrównał życiówkę 11.36; Mikołaj WITOS - awansował do finału B , gdzie zajął 5 miejsce /ogólnie 13/ na 110m ppł i padł nowy rekord - 14.93 el /15.11 F/. Warto dodać, że w rankingu ogólnopolskim nasza srebrna sztafeta z Mistrzostw Śląska U18 ostatecznie zajęła 13 miejsce /we Włocławku startowało 8 najszybszych sztafet/. GRATULACJE dla zawodników i ich trenerów za bardzo dobre przygotowanie się do swojej imprezy sezonu.