licznik wizyt: 7353468

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Halowa Olimpiada LdK - 21.11.2021 Toruń

W niedzielę na hali w Toruniu miała miejsce Halowa Olimpiada Lekkoatletyki dla Każdego. Wzięły w niej udział reprezentacje wszystkich województw. Czwórka naszych zawodników została powołana do ekipy Śląska. Podwójną srebrną medalistką Olimpiady została Wiktoria BISKUP - w biegu na 300m U14 oraz w sztafecie Śląska 4x200m mix. Bartosz ZAJĄC zajął bardzo dobre 6 miejsce w biegu na 300m U16 /38.29 PB/; Barbara MIKOŁAJEWSKA skoczyła 4.43 w dal co dało jej 15 miejsce. Cała trójka to zawodnicy trenerki Katarzyny DOBIJA. Czwartym startującym był Robert JAROSZ, który w biegu na 60m ppł U14 zajął 9 miejsce /trenerem jest Michał DĘBOWSKI/. W rywalizacji wojewódzkiej zajęliśmy drugie miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów ze Śląska, którzy przyczynili się do tego sukcesu.