22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7347206

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

20.PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Stylu Anglosaskim - 10.04.2022 Bielsko-Biała

Złoty Maciek 🥇🏃Srebrny Piotrek 🥈🏃 i Brązowa Aurelka🥉🏃 taki komplet medali zdobyli nasi zawodnicy w Mistrzostwach Polski w Anglosaskich Biegach Górskich. Dzisiaj w Bielsku Białej u podnóża Koziej Góry nasi biegacze wystartowali w trudnym biegu górskim. Dla starszych zawodników była to walka o Mistrzostwo Polski w Anglosaskich Biegach Górskich , młodsi walczyli o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Na Mistrzostwach Polski zdobyliśmy trzy medale Maciej Lachowski -1miejsce 🥇w kat U18 Piotr Talik -2miejsce 🥈w kat U16 Aurelia Lachowska -3miejsce 🥉w kat U16 tuż za podium Miłosz Pasowicz -4miejsce w kat U18 Jakub Hutny -9miejsce w kat U 20 Antonina Kowrygo -9miejsce w kat U16 Sara Urbaś -13miejsce w kat U16 W zawodach o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Szymon Pasowicz -2miejsce 🥈w kat U12 Paweł Tomalak-6miejsce w kat U12 Konrad Jarosz -7miejsce w kat U14 MateuszTomalak -8miejsce w kat U14 Małgorzata Tarędź-9miejsce w kat U14 Oliwia Głowacka -11miejsce w kat U12 Wiktor Patoła-11miejsce w kat U14 Dodatkowo w klasyfikacji generalnej klubów zdobyliśmy pierwsze miejsce 🥇🥇🥇🏃💪 Brawo dla naszych zawodników i ich trenerów