licznik wizyt: 7334177

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

76 Mistrzostwa Polski U20 - 7-9.07.2022 Radom

💥🥇Złota Maja CHAMOT🔥 76. PZLA Mistrzostwa Polski U20 w Lekkiej Atletyce - RADOM 2022 Czwórka zawodników reprezentowała klub na MP U20 w Radomiu. 🔥Maja CHAMOT potwierdziła, że jest obecnie najlepszą tyczkarką w swojej kategorii i wynikiem 3.90⚡️ uzyskanym w bardzo trudnych warunkach zdobywa tytuł Mistrzyni Polski U20 2022. 🔥Julka ŚLIWA wyskakała 💥6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 5.48⚡️. 🔥Mikołaj WITOS zajął 💥5 miejsce w finale B /w sumie 13/ w biegu na 110m ppł z wynikiem 15.14 /el.15.03/⚡️ 🔥Tomasz WIĄCEK w biegu na 100m zajął 25 miejsce z wynikiem 11.44 oraz 30 na 200m - 23.40. W punktacji klubowej zajęliśmy ⚡️54 miejsce z dorobkiem 25pkt⚡️ na 167 sklasyfikowanych klubów. Warto dodać, że Maja zdobyła jedyny złoty medal w ekipie Śląska i została powołana na międzynarodowy mecz, który odbędzie się w słoweńskim Mariborze. Maja cały czas walczy o minimum na Mistrzostwa Świata U20 w Cali /Kolumbia/ Gratulacje w miejsc i osiągniętych wyników.