licznik wizyt: 7354418

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Medale w górach

Biegacze z naszego klubu wrócili z kompletem medali z Mistrzostw Polski w biegach górskich na krótkim dystansie 🏃 Bezkonkurencyjny MACIEK LACHOWSKI w kat U18 zdobył złoty medal Mistrzostw Polski 🏅🔥na dystansie 3.5km pozostawiając daleko z tyłu swoich konkurentów AURELIA LACHOWSKA po zaciętej walce zdobyła srebrny medal 🥈🔥 Mistrzostw Polski w kat U16 na dystansie 1.5km MIKOŁAJ URBAŚ na mecie był trzeci i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski 🥉🔥w kat U16 na dystansie 1.5km Piotr Talik zajął 8 miejsce w kat U16 na dystansie 1.5km Miłosz Pasowicz zajął 10 miejsce w kat U18 na dystansie 3.5km Michał Kowala zajął 11 miejsce w kat U16 na dystansie 1.5 km -to był pierwszy start Michała w barwach naszego klubu Ponadto drużynowo zawodnicy zdobyli 4miejsce Mistrzostw Polski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na kolejne sukcesy 🏃🏃🏃