22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7355123

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich na krótkim dystansie - 12.11.2022 Wisła-Łabajów

Kolejny sukces i kolejne medale😀 Mistrzostwa Śląska w biegach alpejskich zakończyły się sukcesem naszych zawodników. Drużynowo KS SPRINT wywalczył 3 miejsce a to dzięki takim zawodnikom : Aurelia Lachowska 🔥🥇i Piotr Talik🔥🥇 byli bezkonkurencyjni w biegu na 2 km w kat U16 tym samym zdobywając tytuł Mistrzyni i Mistrza Śląska . Ponadto Aurelia wygrała kategorię generalną osiągając najlepszy czas wśród kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych. Mikołaj Urbaś zdobył srebrny medal 🔥🥈 i tytuł v-ce Mistrza Śląska w kat U16 na 2km Również srebrny medal 🔥🥈 i tytuł v-ce Mistrzyni Śląska zdobyła Małgorzata Taredź w kat U14 na 1 km. Tuż za podium uplasował się Michał Kowala w kat U16 na 2km wywalczył 5 miejsce a nasza najmłodsza uczestniczka Oliwia Głowacka była 8 w kat U12 na 800m. Gratulujemy naszym zawodnikom tak udanego startu w górach ... a już za tydzień Przełajowe Mistrzostwa Śląska. Trzymamy kciuki