licznik wizyt: 7367962

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski U16 23-24.09.2023 Słubice

‼️Mistrzynią Polski 2023 w kategorii U16‼️ w biegu na 100m z wynikiem 12.31⚡️ została🥇 Wiktoria Biskup 🔥💪🫶💪🔥 Wiktoria przed Mistrzostwami legitymowała się z 6-tym wynikiem na 100m oraz 2-gim na 300. Różnice na 100m były minimalne. Po biegach eliminacyjnych , gdzie Wiktoria pobiegła trzeci wynik, wiadomo było, że o medalach może decydować rzut na taśmę. Wiktoria zrobiła to idealnie - objęła prowadzenie już od startu i do mety go nie oddała. Rzut na taśmę zdecydował o złocie. Oczekiwanie na mecie której sprinterki nazwisko na tablicy pojawi się jak pierwsze i ten wybuch radości że to jest BISKUP - widok bezcenny. Warto dodać, że Wiktoria rok temu została srebrną medalistką MP. Podopieczna trenerki Katarzyny Dobija wystartowała również na 300m - w tej rywalizacji finalnie zajęła 18 miejsce, choć aspiracje były również medalowe. Takie jest piękno sportu...Gratulacje za walkę i osiągnięte rezultaty.