licznik wizyt: 7455926

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Srebro Mai Chamot - 41.PZLA Mistrzostwa Polski U23 - Lublin 2024

‼️Maja CHAMOT - 🥈 srebrną medalistką w 👉skoku o tyczce 💥41.PZLA Mistrzostw Polski U23‼️ 13 i 14 lipiec to był weekend zmagań w kategorii U23 /młodzieżowiec/. Lublin po raz kolejny był gospodarzem Mistrzostw. 👍Jedyną zawodniczką z klubu była🔥 MAJA CHAMOT🔥, która z wynikiem 💪3.80 została 👉vice Mistrzynią Polski w skoku o tyczce❗️. Jednocześnie nasza reprezentantka została powołana na mecz LA U23 Czechy-Ukraina-Węgry-Polska, który odbędzie się w Krakowie 20 lipca💪👍👏. Warto również nadmienić, że 👉wychowankowie klubu nadal trenują i startują z sukcesami: 💥Mikołaj WITOS /KS AZS AWF Kraków/ - zajął 💪6 miejsce w biegu na👉 110m ppł z nowym rekordem życiowym 14.66❗️ 💥Julia ŚLIWA /MOSM Tychy/ - 💪7 zawodniczka Mistrzostw w skoku w dal - 5.44💥. Gratulacje dla zawodników i dalszych sukcesów 💪👏🫶