licznik wizyt: 7475515

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Małgorzata Tarędź brązową medalistką Mistrzostw Polski

🔥🔥🔥🔥 Małgorzata Tarędź zdobyła brązowy medal 🥉Mistrzostw Polski w biegu na 1000 m z przeszkodami 🏃ustanawiając przy okazji rekord życiowy 3.09.62🔥 - trenerka Magdalena Lachowska 🔥🔥 Weronika Szczotka w skoku o tyczce uplasowała się tuż za podium i wynikiem 3.30m zajęła 4 miejsce - trenerka Magdalena Kubala 🔥 Sztafeta klubowa 4x100m w składzie Alicja Kubica, Aleksandra Krupa, Marianna Francuz, Zofia Pasierbek zdobyła 8 miejsce i z czasem 50.70 ustanowiły rekord klubu💪 🔥 Zofia Pasierbek na dystansie 100m wywalczyła 3 miejsce w finale B ( 11 miejsce w rankingu) i ustanowiła rekord życiowy 12.68, a w wieloskoku wywalczyła 13 miejsce z wynikiem 10.61m - trener Michał Dębowski 🔥 Alicja Kubica w biegu na 300m przez płotki zajęła 12miejsce z rezultatem 46.72 - trener Michał Dębowski 🔥 Aleksandra Krupa w biegu na 300m przez plotki wywalczyła 14miejsce i ustanowiła rekord życiowy 47.02- trenerka Katarzyna Dobija 🔥Adam Fabiański w biegu na 110m przez plotki zajął 22miejsce - trenerka Małgorzata Caputa 🔥Mateusz Twardak w biegu na 300m przez plotki zajął 23 miejsce i ustanowił rekord życiowy 42.63- trenerka Katarzyna Dobija 🔥 Marianna Francuz w biegu na 100m zajęła 40 miejsce z czasem 13.67- trener Michał Dębowski Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i wspaniałej postawy na zawodach