Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała

tel 731 465 559
klubsprint@poczta.onet.pl

FACEBOOK KLUBU

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7037213

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI


starty zawodników KS SPRINT w sezonie 2011

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Mł.

SPAŁA 27-30 styczeń 2011

 

Uczestnicy zawodów:

Konieczny Konrad          – skok wzyż -   200           7 miejsce

Tarnawa Mikołaj            -  skok w dal –  5.86        10 miejsce

Skowronek Bartłomiej    – 60m –            7.55        31 miejsce

 

 

Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych

Ruda śląska 05.03.2011

 

3000m juniorów młodszych

- FIGURA Kamil      -   II miejsce

 

2000m juniorek młodszych

- HANDZLIK Dorota  - 21 miejsce

- Łuszczak Monika      - 22 miejsce

 

Mistrzostwa Śląska

Sosnowiec 14-15.05.2011

 

Rzut dyskiem /2kg/seniorów

Baran Grzegorz – 46.96,  3miejsce

 

Skok wzwyż juniorów

Domagała Paweł – 175,  3miejsce

 

Skok w dal juniorów

Linchard Marcin 6.46,  2miejsce

 

400 m

Mitka Piotr  53.08, 2miejsce

 

4x100 mężczyzn45.98,  3miejsce

Bartłomiej Skowronek

Sebastian Worek

Maksymilian Kołodziejczyk

Marcin Linchard

 

Liga Juniorów – grupa B

Sosnowiec 21.05.2011

 

Najlepsze wyniki uzyskane przez zawodników KS’SPRINT”

 

4x100 metrów mężczyzn      45.37            123pk

Marcin Linchard

Piotr Mitka               

Maksymilian Kołodziejczyk

Sebastian Worek

200 metrów kobiet

Noga Magdalena                   26.53           115 pk

 

200 metrów mężczyzn

Mitka Piotr                             23.09          114 pk

 

4x100 kobiet                           52.92          110 pk

Magdalena Noga

Aleksandra Pleśniał

Jolanta Chudzińska

Monika Szamanek

 

Punktacja klubowa

 

12 miejsce      KS Sprint Bielsko-Biała   /16 osobostartów/      1408,0 pk

 

MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW I JMŁ-EL. DO OOM

4,5,06.2011R.

 

Ważniejsze wyniki:

P. Mitka 94                        400m - 51.49(awans na OOM), 200m-23,63

M. Noga 92                       100m - 13.19

J. Chudzińska                  400m - 60.92

B. Skowronek 93             100m - 11.47 , 200m - 23,59

M. Linchard 93                 w dal - 6.30

 

Miting z okazji Dni Sosnowca

11.06.2011r.

 

M.Noga                      100m-12.90,   200m - 26.83

M.Tarnawa                100m - 11.78, 200 - 23.57

P.Mitka                       100m - 11.45

M.Kołodziejczyk        100m - 11.62

G.Baran                      dysk 2kg - 47.82

 

MITING KWALIFIKACYJNY DO MP I OOM 

19.06.2011R. CZĘSTOCHOWA

 

B.Skowronek               100m - 11.59, 200m - 23.29

P.Mitka                           100m - 23.52

M.Tarnawa                    100m - 11.88, 200m - 23.99

M.Linchard                    w dal - 6.27

M.Noga                          100m - 12.96

J.Chudzinska                400m - 61.56

 

 03.09.2011 - SOSNOWIEC

 

 100m  B. Skowronek     93 11.74

 200m  M. Tarnawa         94  24.36

 400m  T. Zieliński          95  57.44

3000m K. Figura             94  9.29.73

w dal     A.Plesniak         94  4.70

              Sz. Bakalarski   95 6.18

 

10.09.2011r.  -  Czestochowa

 

100m   N. Wożniak     95   13.99

              B.Skowronek 93   11.63

200       J.Chudzińska 95   28.52

              P. Mitka            94   23.88

w dal    A. Plesniak      94   485

wzwyż   P. Domagała  92    180

 

 

 

 

Wykonano w WizjaNet.