Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała

tel 731 465 559
klubsprint@poczta.onet.pl

FACEBOOK KLUBU

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7037346

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI


czwartki lekkoatletyczne

Na podium stanęli:

 

 

 

60 m dz

2001

 

 

1

PTAK

KAROLINA

 

9.90

2

MAJEWSKA

SANDRA

 

9.92

3

FUCHS

JULIA

SP 1 BB

9.94

 

60 m dz

2000

 

 

1

KAWECKA

AGATA

SP 6 BB

8.77

2

NYCZ

MAGDALENA

SP 24 BB

9.44

3

WÓJCIK

KAMILA

SP 6 BB

9.48

 

60 m dz

1999

 

 

1

OSIKA

MAGDALENA

SP 27 BB

8.81

2

CZADER

ANNA

SP JAWORZE

8.89

3

KOWALSKA

WERONIKA

SP 23 BB

9.13

 

300 m dz

2001

 

 

1

RZEPKA

KATARZYNA

SP 13 BB

65.03

2

NALBORCZYK

ANNA

SP 13 BB

66.55

3

GNAT

AGNIESZKA

SP 13 BB

1:22.53

 

300 m dz

2000

 

 

1

RADOŃ

JULIA

SP 33 BB

50.63

2

PAZIK

WIKTORIA

SP 1 BB

53.83

3

SIEDLACZEK

MARTA

SP 13 BB

57.97

 

300 m dz

1999

 

 

1

STĄSIEK

JULIA

SP 1 BB

54.91

2

CHRZAN

WIKTORIA

SP 1 BB

58.35

3

PAWLUS

PATRYCJA

SP 1 BB

58.75

 

600 m dz

2001

 

 

1

KOWRYGO

WIKTORIA

SP 13 BB

2:25.88

2

PNIEWSKA

ANNA

SP 13 BB

2:35.20

 

600 m dz

2000

 

 

1

SOROKA

KLAUDIA

SP 13 BB

2:07.60

2

WĄS

MAŁGORZATA

SP 22 BB

2:14.35

3

RYBARSKA

MARTA

SP 13 BB

2:37.01

 

600 m dz

1999

 

 

1

RADOŃ

KAMILA

SP 33 BB

2:06.98

2

KOCEMBA

JOANNA

SP 1 BB

2:10.84

3

KAROLCZYK

PATRYCJA

SP 13 BB

2:24.52

 

W DAL dz

2001

 

 

1

MAJEWSKA

SANDRA

 

3.56

2

FUCHS

JULIA

SP 1 BB

3.49

3

ŁANIAK

JULIA

SP 1 BB

3.45

 

W DAL dz

2000

 

 

1

KAWECKA

AGATA

SP 6 BB

4.40

2

RADOŃ

JULIA

SP 33 BB

4.02

3

NIEŚCIUR

NIKOLA

SP 1 BB

3.69

 

W DAL dz

1999

 

 

1

RADOŃ

KAMILA

SP 33 BB

4.66

2

CZADER

ANNA

SP JAWORZE

4.00

3

OSIKA

MAGDALENA

SP 27 BB

3.94

 

WZWYŻ dz

1999

 

 

1

SUCHY

ANNA

SP 33 BB

1.30

 

P.PALANT dz

2001

 

 

1

PNIEWSKA

ANNA

SP 13 BB

17.80

2

NALBORCZYK

ANNA

SP 13 BB

16.10

3

SZWEDA

ANNA

SP 13 BB

15.50

 

P.PALANT dz

2000

 

 

1

KOŚNIOWSKA

ANGELIKA

SP 1 BB

37.30

2

WÓJCIK

KAMILA

SP 6 BB

35.70

3

ADAMEK

WERONIKA

SP 24 BB

29.30

 

P.PALANT dz

1999

 

 

1

CZEKAJ

WIKTORIA

SP 6 BB

34.60

2

DUDA

NATALIA

SP 6 BB

34.10

3

WIĘCŁAWEK

ESTERA

SP 24 BB

34.00

 

60 m chł

2001

 

 

1

JANYGA

JAKUB

SP 1 BB

10.04

2

KOLARZYK

JAKUB

SP 1 BB

10.32

3

PINDEL

MACIEJ

SP 24 BB

10.67

 

60 m chł

2000

 

 

1

KACHEL

BARTŁOMIEJ

SP 33 BB

9.26

2

MICHALIK

MATEUSZ

SP 1 BB

9.43

3

OPRZAŁA

ADRIAN

SP 1 BB

9.89

 

60 m chł

1999

 

 

1

STANECKI

DANIEL

SP 33 BB

8.56

2

JAGIEŁA

SZYMON

SP 1 BB

8.58

3

KLIMEK

RAFAŁ

SP 22 BB

8.70

 

300 m chł

2001

 

 

1

WYRWALSKI

DANIEL

SP 13 BB

68.25

2

BUŁKA

KONRAD

SP 13 BB

1:12.77

 

300 m chł

2000

 

 

1

CZADER

HUBERT

SP JAWORZE

53.62

Wykonano w WizjaNet.