Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała

tel 731 465 559
klubsprint@poczta.onet.pl

FACEBOOK KLUBU

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7037320

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI


MISTRZOSTWA BIELSKA-BIAŁEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE  
           
  DZIEWCZĘTA        
1 CHUDZIŃSKA JOLANTA 95 V LO  
2 KLIMEK KINGA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
3 BEROWSKA EWA 94 LO im M REJA  
4 ROCZYNA MARTYNA 95 I LO im M KOPERNIKA  
5 JARZĘBOWSKA NATALIA 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
6 PIECZARKA ALEKSANDRA 95 IV LO im KEN  
7 KWIATKOWSKA IZABELA 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
8 DZINDZIORA AGNIESZKA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
9 MAŁECKA MAKSYMILIANA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
10 BOJDYS AGNIESZKA 93 ZS im J TUWIMA  
11 BRZEZIŃSKA MARTA 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
12 LORENS ALICJA 94 I LO im M KOPERNIKA  
13 KUBISZEWSKA PATRYCJA 94 I LO im M KOPERNIKA  
14 RĄCZKA NATALIA 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
15 ZARĘBA MARTA 93 IV LO im KEN  
16 ŁOPATA KAMILA 94 ZS EKONOMICZNYCH  
17 KORZENIEWICZ JULITA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
18 ORMANIEC KATARZYNA 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
19 PIERLAK ANNA 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
20 ZIELIŃSKA MAGDALENA 93 ZS im J TUWIMA  
21 WOŹNIAK PAULINA 95 ZS EKONOMICZNYCH  
22 GORYL JUSTYNA 93 I LO im M KOPERNIKA  
23 KRZEMPEK MARCELA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
24 BOSEK MARTA 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
25 PASZEK ANNA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
26 OŚMIAŁOWSKA LAURA 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
27 HABIŃSKA AGNIESZKA 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
28 KRUPA MARTYNA 95 IV LO im KEN  
29 KOŁOSIŃSKA ANNA 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
30 PERDEK JOANNA 95 ZST I HANDLOWYCH  
31 KWARTO PAULINA 93 ZSG i HANDLOWYCH  
32 KOCZUR ALEKSANDRA 93 IV LO im KEN  
33 DUDEK JULIA 93 I LO im M KOPERNIKA  
34 KONARSKA MAJA 93 IV LO im KEN  
35 KONIOR MARTA 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
36 BLACHURA JOANNA 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
37 PAJĄK LUCYNA 94 ZS im J TUWIMA  
38 JANAS SANDRA 93 ZS EKONOMICZNYCH  
39 LASEK TERESA 93 I LO im M KOPERNIKA  
40 SZYMAŃSKA MARIA 94 I LO im M KOPERNIKA  
41 ŚLEZIAK ALICJA 94 ZSO II LO im A ASNYKA  
42 WOLNA DOMINIKA 95 ZSG i HANDLOWYCH  
43 BIELAŃSKA SABINA 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
44 WUSS IZABELA 95 ZSG i HANDLOWYCH  
45 DRÓŻDŻ MARCELINA 93 I LO im M KOPERNIKA  
46 CZERNUSZKA MONIKA 93 I LO im M KOPERNIKA  
47 GŁOWACKA ALEKSANDRA 94 ZSO II LO im A ASNYKA  
48 WIECZOREK SABINA 93 ZS im J TUWIMA  
49 OLEJAK KATARZYNA 95 ZSG i HANDLOWYCH  
50 RZESZOWSKA KLAUDIA 95 ZSG i HANDLOWYCH  
  CHŁOPCY        
1 PASZEK BARTŁOMIEJ 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO 5:49.0
2 CZARNIECKI PIOTR 92 ZS EKONOMICZNYCH 5:49.5
3 FIGURA KAMIL  94 LO KOZY 5:50.0
4 BIAŁEK KONRAD 94 ZSG i HANDLOWYCH 6:07.63
5 CAPUTA SEWERYN 93 ZSEE i M 6:15.55
6 KAJSTURA KRZYSZTOF 95 ZSEE i M 6:16.39
7 WIĘCASZEK SZYMON 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:25.08
8 SPORYSZ MATEUSZ 93 V LO 6:31.18
9 SIKORA MIKOŁAJ 95 IV LO im KEN 6:31.94
10 NIEMIEC DAWID 93 ZSEE i M 6:32.61
11 KOŁODZIEJCZYK MAKSYMILIAN  93 ZSEE i M 6:33.76
12 PEZDA KRZYSZTOF 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:34.36
13 WICHROWSKI MICHAŁ 95 LO im M REJA 6:35.70
14 LECHOWICZ TOMASZ 94 V LO 6:36.53
15 ĆWIKLICKI PAWEŁ 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:36.91
16 MITKA PIOTR 94 ZSO II LO im A ASNYKA 6:37.28
17 GRZYBEK PATRYK 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:37.58
18 NIEMCZYK WOJCIECH 92 ZSEE i M 6:37.93
19 PAWELSKI GRZEGORZ 94 ZSEE i M 6:38.62
20 TURKOWSKI ANDRZEJ 95 SPRINT BB/ LO ZCBM 6:39.41
21 FIUK GRZEGORZ 94 ZSEE i M 6:41.0
22 GRUSZKA PATRYK 95 ZSO II LO im A ASNYKA 6:42.10
23 KUBOSZEK ŁUKASZ 93 ZSG i HANDLOWYCH 6:42.56
24 KUNICKI JAKUB 93 ZSG i HANDLOWYCH 6:50.31
25 WALICZEK ADAM 93 ZSS i O 6:51.07
26 LASZCZAK CHODACKI MAKSYMILIAN 93 V LO 6:52.00
27 MACHALICA DORIAN 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:53.10
28 WÓJCIK PIOTR 94 V LO 6:53.50
29 FLAJSZAK SZYMON 94 ZST I HANDLOWYCH 6:54.00
30 WĘGRZYN JACEK 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:55.00
31 PISOWICZ MARCEL 93 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:56.10
32 KONECK SZYMON 94 ZST I HANDLOWYCH 6:56.74
33 KOROPECKI KACPER 95 ZSG i HANDLOWYCH 6:57.29
34 WASZEK MICHAŁ 95 I LO im M KOPERNIKA 6:57.73
35 LEJAWA OSKAR 95 ZSO II LO im A ASNYKA 6:58.29
36 MUSIAŁ SEBASTIAN 95 III LO im S ŻEROMSKIEGO 6:59.35
37 MLECZKO WOJCIECH 94 I LO im M KOPERNIKA 7:01.79
38 BIERNACKI BARTOSZ 94 I LO im M KOPERNIKA 7:02.25
39 JANISZ JAKUB 94 V LO 7:05.00
40 ZAWADA SZCZEPAN 94 ZS BUDOWLANYCH 7:05.59
41 LABRYGA ADRIAN 95 ZST I HANDLOWYCH  
42 MARKIEWKA MATEUSZ 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
43 KAŁUŻA KRZYSZTOF 93 ZSO II LO im A ASNYKA  
44 FIRLEJ MATEUSZ 94 I LO im M KOPERNIKA  
45 KRAWCZKOWSKI MATEUSZ 94 ZS im J TUWIMA  
46 NIKIEL PAWEŁ 95 I LO im M KOPERNIKA  
47 NIESYT JAKUB 95 IV LO im KEN  
48 ŁUKOWICZ MATEUSZ 94 ZS im J TUWIMA  
49 ANDRZEJEWSKI TOMASZ 93 ZS im J TUWIMA  
50 JEDYNAK JAROSŁAW 94 III LO im S ŻEROMSKIEGO  
51 PŁOSKONKA KRYSTIAN 93 ZSS i O  
52 BARTECKI MATEUSZ 95 ZSS i O  
53 PYSZ MATEUSZ 93 ZSO II LO im A ASNYKA  
54 ŁOZIŃSKI JAKUB 93 ZSO II LO im A ASNYKA  
55 SĘKOWSKI DAWID 95 BS PRZEMYSŁOWA  
56 BUCZEK WOJCIECH 94 ZST I HANDLOWYCH  
57 MATUSIAK TOMASZ 94 ZSO II LO im A ASNYKA  
58 WENDA JANUSZ 94 BS PRZEMYSŁOWA  
59 JĘDRZEJAS WOJCIECH 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
60 SOBOSZEK DAWID 95 ZST I HANDLOWYCH  
61 PIERZGA KRYSTIAN 94 ZSG i HANDLOWYCH  
62 MOTYKA KAMIL 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
63 SZTEFKO KORNEL 94 I LO im M KOPERNIKA  
64 KICKA JAKUB 95 I LO im M KOPERNIKA  
65 LALIK PAWEŁ 95 ZSS i O  
66 GRZYMEK ALEKSANDER 95 V LO  
67 BOCHEN ŁUKASZ 95 BS PRZEMYSŁOWA  
68 WOLAK MATEUSZ 94 ZSS i O  
69 KALFAS SEBASTIAN 95 I LO im M KOPERNIKA  
70 PIERLAK ŁUKASZ 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
71 SIATKOWSKI MATEUSZ 95 ZST I HANDLOWYCH  
72 KOBIELA TOMASZ 94 ZSG i HANDLOWYCH  
73 ŁUKASZ PAWEŁ 95 BS PRZEMYSŁOWA  
74 GREŃ KONRAD 95 ZSO II LO im A ASNYKA  
75 SIKORSKI WOJCIECH 95 BS PRZEMYSŁOWA  
           
  SZKOŁY GIMNAZJALNE  
           
  DZIEWCZĘTA        
1 ROSA ANITA 96 GIM 4 3:07.67
2 RĘBISZ JULIA 97 GIM 4 3:08.70
3 JAROMIN KAROLINA 97 GIM 4 3:09.05
4 GREŃ ALEKSANDRA 96 GIM 2 3:13.12
5 PUSTELNIK NATALIA 98 GIM 11 3:14.68
6 STANEK ANGELIKA 97 GIM 4 3:16.17
7 KUSAK AGNIESZKA 97 GIM 14 3:18.36
8 GONDEK ZUZANNA 98 GIM 11 3:21.08
9 GOŁUCH DOMINIKA 97 GIM 4 3:23.11
10 ĆWIKLICKA KATARZYNA 98 GIM 4 3:23.98
11 GAURA ADRIANA 96 GIM 11 3:24.87
12 SABLIK MARIA 96 GIM 16 3:25.70
13 ELIASZ AGNIESZKA 95 GIM 14 3:26.49
14 BERUŚ ANNA 96 GIM 16 3:27.64
15 PASZEK WIKTORIA 96 GIM 16 3:28.08
16 RUMIAN GABRIELA 97 GIM 4 3:28.41
17 WŁODARSKA NATALIA 97 GIM 16 3:29.49
18 KOCOŃ KINGA 96 GIM 3 3:29.87
19 SZOBLIK MONIKA 96 GIM 4 3:30.39
20 JAKUBIEC MARTA 96 GIM 16 3:31.03
21 WOLSKA DOMINIKA 96 GIM 11 3:31.16
22 WŁOCH KLAUDIA 96 GIM 15 3:31.54
23 PACH SYLWIA 97 GIM 1 3:32.00
24 BAJERSKA PAULINA 97 GIM 3 3:32.43
25 HABOWSKA KLARA 98 GIM 4 3:32.96
26 GAWEŁ ELIZA 99 GIM 11 3:33.74
27 DRWIĘGA JAGODA 98 GIM 11 3:34.11
28 ŚLOSARCZYK IZABELA 97 GIM 11 3:35.48
29 RADOŃ MAGDALENA 96 GIM 11 3:36.16
30 GLUZA MONIKA 97 GIM 15 3:37.97
31 RUBIŁKO ROKSANA 97 GIM 4 3:38.73
32 NOWAK DARIA 97 GIM 14 3:39.28
33 DAWID JULIA 97 GIM 2 3:40.47
34 WITOS ANNA 97 GIM 14 3:41.97
35 ZARĘBA MARTYNA 97 GIM 11 3:42.58
36 WOJCIECHOWSKA MILENA 96 GIM 8 3:43.03
37 PIERÓG PAULINA 98 GIM 14 3:43.69
38 KUBOWICZ WIKTORIA 98 GIM 11 3:44.33
39 PASTOR AGNIESZKA 98 GIM 11 3:44.77
40 GORZĄD MONIKA 97 GIM 1 3:45.00
41 NASTYŃ ALEKSANDRA 97 GIM 8  
42 ZORN KLAUDIA 97 GIM 3  
43 MĄDRA PATRYCJA 97 GIM 3  
44 KORZENIOWSKA KAROLINA 96 GIM 16  
45 BOGACZ MONIKA 97 GIM 10  
46 WANTUCH KLAUDIA 96 GIM 14  
47 LORANC PAULINA 98 GIM 15  
48 SZARY KLAUDIA 98 GIM 14  
49 KARPIŃSKA ROKSANA 96 GIM 3  
50 WRONA KATARZYNA 97 GIM 2  
51 CZAUDERNA ANGELIKA 96 GIM 8  
52 PŁOSKONKA ALEKSANDRA 98 GIM 14  
53 DRZEWIECKA KLAUDIA 97 GIM 11  
54 KUPNICKA PAULINA 97 GIM 8  
55 CIESIELSKA MONIKA 96 GIM 8  
56 HOMA PAULINA 96 GIM 14  
57 PUCZKA NATALIA 98 GIM 14  
58 ZAJDLICZ ALEKSANDRA 98 GIM 1  
59 LEWICKA KAROLINA 98 GIM 1  
60 GREŃ NICOLA 98 GIM 1  
61 KUROWSKA NATALIA 98 GIM 1  
62 NIKIEL MICHALINA 98 GIM 1  
63 PELCZARSKA KATARZYNA 97 GIM 22  
64 NIKIEL DAGMARA 97 GIM 22  
65 BUCZEK PAULINA 98 GIM 1  
66 KNUTEL ANGELIKA 98 GIM 1  
67 ŚCIEŻKA PAULINA 97 GIM 10  
68 OSIELCZAK ALEKSANDRA 97 GIM 11  
69 SZYMANEK KATARZYNA 96 GIM 11  
70 GRZYBOWSKA GABRIELA 96 GIM 16  
71 WALA PATRYCJA 97 GIM 8  
72 KUBICA MAGDALENA 97 GIM 10  
73 PĘKALA IZABELA 96 GIM 10  
74 HARĘŻA PATRYCJA 98 GIM 10  
75 ZIELIŃSKA MARTA 96 GIM 8  
76 WIŚNIEWSKA SYLWIA 97 GIM 10  
77 KUBICA KAROLINA 97 GIM 8  
78 KOŁACZEK DARIA 96 GIM 10  
79 SZPAK URSZULA 96 GIM 10  
80 ADAMCZYK PAULINA 98 GIM 10  
  CHŁOPCY        
1 KLIMCZAK ALEKSANDER 96 GIM w KOZACH 3:23.74
2 MIZERA MACIEJ 96 GIM 16 3:25.37
3 GLASER JAKUB 96 GIM 4 3:27.65
4 SZYPUŁA RADOSŁAW 96 GIM 14 3:29.37
5 BĄK FILIP 96 GIM 16 3:30.41
6 MIREK SŁAWOMIR 97 GIM 5 3:31.39
7 KIEŁBOWICZ DAWID 97 GIM 2 3:31.82
8 MAJDAK MARIUSZ 96 GIM 14 3:32.19
9 KAMIŃSKI OLIWER 96 GIM 16 3:32.86
10 BADURA PIOTR 96 GIM 16 3:37.92
11 ŚWIERCZEK SERGIUSZ 97 GIM 16 3:38.63
12 ŚLIWA PAWEŁ 96 GIM 2 3:39.19
13 JUSTYNIAK PAWEŁ 96 GIM 16 3:39.92
14 BIŁKA SEBASTIAN 96 GIM 3 3:40.06
15 KRZYŻAK PAWEŁ 96 GIM 2 3:40.45
16 STETTNER JAKUB 97 GIM 16 3:40.85
17 RZESZUTO MIKOŁAJ 96 GIM 3 3:41.42
18 PIOTROWIAK MARCIN 96 GIM 11 3:41.83
19 KLIMCZAK MATEUSZ 97 GIM 16 3:42.30
20 KUMOR FILIP 96 GIM 4 3:42.88
21 SZUMIŃSKI MIKOŁAJ 97 GIM 15 3:43.59
22 MIZERA SZYMON 96 GIM 16 3:44.47
23 KUKLIS JAKUB 96 GIM 11 3:45.48
24 JASTRZĘBSKI PATRYK 97 GIM 4 3:46.59
25 KOŁACZEK MIKOŁAJ 96 GIM 11 3:46.98
26 CZANA FRANCISZEK 97 GIM 16 3:47.77
27 BEM MACIEJ 97 GIM 14 3:48.77
28 POMIETŁO KAROL  97 GIM 14 3:49.40
29 NOWAKOWSKI JAN 97 GIM 5 3:50.43
30 BARAŃSKI DAWID 96 GIM 15 3:51.03
31 ROPKA ŁUKASZ 97 GIM 15 3:52.49
32 KOŁECZEK KRZYSZTOF 96 GIM 4 3:53.30
33 ŚRODA SZYMON 97 GIM 1 3:53.67
34 KRZYSZKOWSKI MARCIN 97 GIM 16 3:54.11
35 RADWAN MICHAŁ 97 GIM 4 3:55.09
36 ŚRODA KONRAD 97 GIM 1 3:55.36
37 WITKOWSKI NIKODEM 96 GIM 3 3:55.84
38 CZARNECKI WOJCIECH 96 GIM 1 3:57.18
39 GWIZDAŁA KRZYSZTOF 98 GIM 15 3:58.16
40 GAWEŁ MAREK 97 GIM 15 4:06.35
41 LASZCZAK BARTEK 96 GIM 14  
42 BARAŃSKI JAN 97 GIM 15  
43 KLIMEK IGOR 96 GIM 15  
44 ZYZAŃSKI MARCELIAN 96 GIM 1  
45 CZYRNEK ADAM 96 GIM 4  
46 LOCHMANN SVEN 96 GIM 15  
47 KAROLCZYK MARCIN 96 GIM 4  
48 PUSTELNIK SZYMON 96 GIM 11  
49 SOSGÓRNIK PAWEŁ 96 GIM 16  
50 KANIA DOMINIK  97 GIM 14  
51 JANUSZ MARCIN 97 GIM 14  
52 BRYL DARIUSZ 97 GIM 4  
53 KIECZKA KAMIL 96 GIM 4  
54 HABDAS GRZEGORZ 98 GIM 15  
55 RATAJ KAMIL 98 GIM 14  
56 KUBICKI JAKUB 97 GIM 2  
57 KULEC SEBASTIAN 98 GIM 15  
58 GULIS KAMIL 96 GIM 11  
59 BOROWIEC IGOR 98 GIM 1  
60 BARAŃSKI JEREMIASZ 98 GIM 15  
61 BAK DAWID 98 GIM 4  
62 IZWORSKI MATEUSZ 97 GIM 2  
63 CZERNIAK JACEK 96 GIM 4  
64 NIKIEL KAMIL 96 GIM 11  
65 PACHNY SŁAWOMIR 97 GIM 3  
66 LASOTA KONRAD 98 GIM 8  
67 OGÓREK ŁUKASZ 97 GIM 15  
68 SADOWSKI MARCIN 96 GIM 4  
69 ZORN DAWID 96 GIM 3  
70 SZTOJC KAMIL 95    
71 DYCZEK KAJETAN 98 GIM 4  
72 SARGA PATRYK 97 GIM 8  
73 NIKIEL PATRYCJUSZ 97 GIM 4  
74 BANAŚ JAKUB 96 GIM 4  
75 LASEK MACIEJ 97 GIM 2  
76 MAGA IRENEUSZ 96 GIM 8  
77 SŁOWIOK DAWID 97 GIM 4  
78 JAKUBIEC ROBERT 97 GIM 4  
79 BARGIEL ARKADIUSZ 97 GIM 4  
80 PEZDA RAFAŁ 97 GIM 15  
81 KAPAŁA WOJCIECH 96 GIM 5  
82 HORECKI ARKADIUSZ 98 GIM 2  
83 MROWIEC DAWID 97 GIM 8  
84 DOBIJA OSKAR 98 GIM 8  
85 WODNIAK PIOTR 97 GIM 5  
           
  SZKOŁY  PODSTAWOWE  
           
  DZIEWCZĘTA        
1 RADOŃ KAMILA 99 SP 33 3:23.43
2 RADOŃ JULIA 2000 SP 33 3:26.79
3 KAWECKA AGATA 2000 SP 6 3:28.74
4 KOCEMBA JOANNA 99 SP 1 3:30.32
5 JUZBA KAROLINA 2000 SP 28 3:31.08
6 UMEL JADWIGA 99 SP 6 3:36.28
7 PŁONKA EWELINA 99 SP 22 3:38.40
8 HACZEK KLAUDIA 99 SP 33 3:40.29
9 PIWOWARCZYK  WIKTORIA 2000 SP 10 3:41.04
10 KAWIAK KAMILA 2000 SP 28 3:42.72
11 SUCHY ANNA 99   3:43.48
12 BIENIEK KAROLINA 2000 SP 9 3:46.84
13 KURCZYNA NATALIA 99 SP 10 3:47.44
14 KĘSKA PAULINA 99 SP 28 3:48.03
15 KNAPIK ADRIANA 99 SP 22 3:49.09
16 SOŁTYSEK PAULINA 99 SP 10 3:50.44
17 SMOLEŃ WIKTORIA 99 SP 22 3:51.23
18 ZWARDOŃ WIKTORIA 2002 SP 28 3:51.84
19 WITOS DOMINIKA 99 SP 28 3:52.44
20 WĄŚ MAŁGORZATA 2000 SP 22 3:54.44
21 NIEŚCIUR NIKOLA 2000 SP 1 3:56.90
22 DUDA NATALIA 99 SP 6 3:57.49
23 STĄSIEK JULIA 99 SP 1 4:00.38
24 WIĘCŁAWEK ESTERA 99 SP 24 4:02.01
25 SZUSTOROWSKA ADRIANA 99 SP 33 4:03.41
26 BAWELSKA ELŻBIETA 99 SP 22 4:04.01
27 ŚLIWKA OLIWIA 2000 SP 10 4:04.48
28 SERWIN  SARA 2000 SP 22 4:04.92
29 WALUŚ MARTA 2000 SP 22 4:05.59
30 BUNACH ANNA 2001 SP 28 4:06.27
31 ROSTKOWSKA KLAUDIA 99 SP 28 4:07.27
32 CZAUDERNA KATARZYNA 99 SP 10 4:07.85
33 SŁOWIŃSKA KAROLINA 99 SP 22 4:08.41
34 JASTRZĘBSKA EWELINA 99 SP 28 4:09.47
35 TRZONKOWSKA NINA 2000 SP 1 4:10.11
36 GRZĘDZIŃSKA EMILIA 99 SP 24 4:10.99
37 MALARZ WERONIKA 99 SP 10 4:13.45
38 KRUCZEK MARTYNA 2000 SP 28 4:14.31
39 ŚPIEWAK ANNA 2001 SP 28 4:17.17
40 MICHNOWICZ JUSTYNA 99 SP 28 4:19.58
41 KULISA ADRIANA 2000 SP 22  
42 LISIECKA DARIA 99 SP 22  
43 PAZIK WIKTORIA 2000 SP 1  
44 KALEMBA MARTA 2000 SP 28  
45 TEŚLUK MARIA 99 SP 24  
46 JASIONEK HANNA 2000 SP 28  
47 KWAŚNA JULIA 2000 SP 24  
48 HARĘŻA WERONIKA 2000 SP 1  
49 MATURA DOMINIKA 99 SP 28  
50 MISZTA KAMILA 2001 SP 24  
51 IŁOWSKA WIKTORIA 2000 SP 24  
52 PIEKARZ KINGA 99 SP 28  
53 KOCZUR PAULINA 2001 SP 28  
54 ŚWIERCZOK WIKTORIA 2001 SP 28  
55 PŁECHA MARTYNA 2000 SP 9  
56 BAKALARSKA ANNA 99 SP 24  
57 KRUCZEK ZUZANNA 99 SP 28  
58 LEWANDOWSKA JULIA 99 SP 10  
59 CZAUDERNA ALICJA 2001 SP 28  
60 ZIĘCINA KLAUDIA 2000 SP 10  
61 KACZOR JULIA 2003 SP 28  
62 HERMA MARTA 2000 SP 10  
63 KOLASA SYLWIA 2001 SP 28  
64 ODROWĄŻ AGATA 2001 SP 28  
65 CHLIPAŁA NIKOLA 2001 SP 28  
66 RUDNICKA KAROLINA 2001 SP 28  
67 PAWLUS DOMINIKA 99 SP 28  
68 BAGIER KAROLINA 2001 SP 28  
69 FOLTYN KAROLINA 2000 SP 28  
70 OLMA JULIA 2001 SP 28  
71 CEBULAK PAULINA 2000 SP 28  
72 ZAJDEL EMILIA 2002 SP 28  
73 ŚWIĘCICKA DOMINIKA 2001 SP 28  
74 GRABOŃ MAGDALENA 2000 SP 28  
75 KONIOR MARTYNA 2002 SP 28  
76 WĘGLARZ JULIA 2001 SP 28  
77 GACEK PAULINA 2001 SP 28  
78 WYKRĘT PATRYCJA 2002 SP 28  
79 ŁUKASIK EWA 2003 SP 28  
80 SROKA ADRIANNA 2002 SP 28  
  CHŁOPCY        
1 JAGIEŁA SZYMON 99 SP 1 3:50.16
2 MARUSZAK ADAM 99 SP 33 3:50.98
3 LORANC WOJCIECH 2000 SP 22 3:51.65
4 GÓRAL PAWEŁ 99 SP 28 3:58.21
5 ZACHAREJKO MAREK 99 SP 6 4:02.85
6 JEŻ KRZYSZTOF 99 SP 36 4:04.47
7 PACHNY BARTOSZ 99 SP 9 4:05.00
8 LISOWSKI TOMASZ 99 SP 36 4:05.54
9 FLISOWSKI DOMINIK  99 SP 9 4:10.59
10 WEJTKO MICHAŁ 2001 SP 24 4:11.29
11 GRONKIEWICZ BARTŁOMIEJ 2000 SP 10 4:12.14
12 MIKLER PATRYK 2000 SP 10 4:13.13
13 SOCHA TOMASZ 99 SP 28 4:15.40
14 BŁOTKO KACPER 99 SP 33 4:15.91
15 KOCZUR PATRYK 99 SP 28 4:16.37
16 STRYCZEK BRAJAN 2000 SP 22 4:16.85
17 TARGOSZ BARTŁOMIEJ 99 SP 10 4:18.03
18 BRZEŹNY TYMOTEUSZ 99 SP 27 4:19.90
19 SKRZELA BARTŁOMIEJ 99 SP 28 4:20.59
20 SURMA JAKUB 2000 SP 33 4:24.31
21 RĄCZKA SEBASTIAN 2000 SP 36 4:24.50
22 KRUCZEK JAKUB 2000 SP 36 4:24.99
23 KONDERLA DAWID 99 SP 22 4:25.67
24 STANISŁAWSKI TOMASZ 2000 SP 28 4:27.91
25 MUSZYŃSKI JAN 2000 SP 28 4:28.61
26 WOŹNIAK JACEK 99 SP 28 4:29.85
27 WAWRZUTA MIKOŁAJ 2000 SP 28 4:30.40
28 SZCZUGIEŁ BŁAŻEJ 2000 SP 1 4:30.95
29 MRÓWKA KONRAD 99 SP 10 4:31.91
30 WÓJCIK KONRAD 2000 SP 28 4:33.41
31 OLEKSIAK KRYSTIAN 99 SP 22 4:34.10
32 WANDZEL JAKUB 2000 SP 10 4:34.71
33 MACHALICA JAKUB 2000 SP 24 4:35.34
34 SPRATEK PAWEŁ 99 SP 28 4:36.71
35 IWAN MARCEL 2001 SP 28 4:37.60
36 KUBAŃSKI TYMOTEUSZ 99 SP 36 4:39.43
37 WAWRZECZKO TOMASZ 99 SP 33 4:39.93
38 OPRZAŁA ADRIAN 2000   4:40.61
39 TRZOPEK JAKUB 99 SP 6 4:42.47
40 PACHNY MICHAŁ 99 SP 9 4:43.10
41 JANYGA JAKUB 2001 SP 1  
42 KONIOR DOMINIK 99 SP 24  
43 BURDA KONRAD 2002 SP 28  
44 MIGDAŁ MATEUSZ 2000 SP 9  
45 JANAS IGOR 99 SP 22  
46 KRUCZEK MAKSYMILIAN 2002 SP 28  
47 CEBULA  ROBERT 99 SP 10  
48 LASSAK PAWEŁ 2001 SP 28  
49 PROCNER PATRYK 2002 SP 28  
50 SCHUBERT KAMIL  99 SP 36  
51 SZTAFIŃSKI KAMIL 99 SP 10  
52 GRUDZIEŃ FILIP 2001 SP 24  
53 JĘDRZEJKO JAKUB 2000 SP 1  
54 STANCLIK DANIEL 2000 SP 9  
55 PIETRUCZUK KAMIL 2000 SP 9  
56 WIŚNIOWSKI ADRIAN 2002 SP 28  
57 DANEK KAMIL 2000 SP 28  
58 HAJ MATEUSZ 2002 SP 28  
59 SŁOWIŃSKI DOMINIK 2001 SP 28  
60 KAPAŁA MATEUSZ 2000 SP 28  
61 SKROBOL DAWID 2000 SP 24  
62 KUBICA SZYMON 2000 SP 24  
63 WYSOCZAŃSKI KACPER 2001 SP 28  
64 BARTELMUS GABRIEL 2002 SP 28  
65 WALA WOJCIECH 2000 SP 10  
66 WILCZEK DAWID 2001 SP 28  
67 UCHAŃSKI MICHAŁ 2002 SP 28  
68 SPRATEK MICHAŁ 2001 SP 28  
69 GRABSKI DAWID 99 SP 28  
70 PINDEL MACIEJ 2001 SP 24  
71 LORANC MATEUSZ 2001 SP 28  
72 STĘPNIEWSKI ŁUKASZ 2002 SP 28  
73 KORCZYK KRZYSZTOF 2002 SP 28  
74 WIZNER ARTUR 2000 SP 28  
75 GIERCZYK SZYMON 2002 SP 28  
76 KONIOR JAKUB 2000 SP 28  
77 TARGOSZ MAKSYMILIAN 2002 SP 28  
78 MIKSA KRYSTIAN 2000 SP 28  
79 MATRAS SEBASTIAN 2000 SP 28  
80 JAFERNIK FILIP 2000 SP 28  
       
           
             
             
             
             
             
             
             
           
           
             
             
             
             
             
             
             
           
           
             
             
             
             
             
             
             
             
         
           
             
         
           
         
             
     
       
       
         
         
       
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 Kompletny komunikat zostanie podany w dniu 20.09.2011r.

Wykonano w WizjaNet.