Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała

tel 731 465 559
klubsprint@poczta.onet.pl

FACEBOOK KLUBU

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7037312

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI


Czwartek lekkoatletyczny 22.09 2011r.

 

 

Czwartek LA

22.09.2011r.

 

 

 

 

 

60 m dz

2001

 

 

1

PTAK

KAROLINA

KS SPRINT BB

9.75

2

MAJEWSKA

SANDRA

KS SPRINT BB

9.80

3

TURKOWSKA

ALICJA

SP 1 BB

10.30

 

60 m dz

2000

 

 

1

KAWECKA

AGATA

SP 6 BB

8.63

2

WÓJCIK

KAMILA

SP 6 BB

9.16

3

WRÓBLEWSKA

WANESSA

SP 6 BB

9.25

 

60 m dz

1999

 

 

1

CZADER

ANNA

KS SPRINT

8.38

2

OSIKA

MAGDALENA

KS SPRINT

8.69

3

KAJSTURA

GABRIELA

SP 1 BB

8.92

 

300 m dz

2001

 

 

1

FUCHS

JULIA

SP 1 BB

59.12

2

NALBORCZYK

ANNA

SP 13 BB

61.44

3

ŁANIAK

JULIA

SP 1 BB

63.91

 

300 m dz

2000

 

 

1

RADOŃ

JULIA

SP 33 BB

50.30

2

PAZIK

WIKTORIA

SP 1 BB

53.40

3

NIEŚCIUR

NIKOLA

SP 1 BB

57.10

 

300 m dz

1999

 

 

1

STĄSIEK

JULIA

SP 1 BB

52.76

2

KOCEMBA

JOANNA

SP 1 BB

53.30

3

PAWLUS

PATRYCJA

SP 1 BB

55.06

 

600 m dz

2001

 

 

1

KOWRYGO

WIKTORIA

SP 13 BB

2:25.03

2

GĄSKA

JULIA

KS SPRINT BB

2:26.26

3

PNIEWSKA

ANNA

SP 13 BB

2:26.90

 

600 m dz

2000

 

 

1

SOROKA

KLAUDIA

SP 13 BB

2:10.81

2

WĄS

MAŁGORZATA

SP 22 BB

2:11.51

3

KOŁODZIEJ

KATARZYNA

SP 13 BB

2:11.79

 

600 m dz

1999

 

 

1

RADOŃ

KAMILA

SP 33 BB

2:03.05

2

KAROLCZYK

PATRYCJA

SP 13 BB

2:11.69

3

UMEL

JADWIGA

SP 6 BB

2:15.80

 

W DAL dz

2001

 

 

1

MAJEWSKA

SANDRA

KS SPRINT BB

3.51

2

PTAK

KAROLINA

KS SPRINT BB

3.28

3

TURKOWSKA

ALICJA

SP 1 BB

3.23

 

W DAL dz

2000

 

 

1

KAWECKA

AGATA

SP 6 BB

4.14

2

NIEŚCIUR

NIKOLA

SP 1 BB

3.64

3

GREŃ

SANDRA

SP 13 BB

3.32

 

W DAL dz

1999

 

 

1

RADOŃ

KAMILA

SP 33 BB

4.27

2

CZADER

ANNA

KS SPRINT BB

4.03

3

KOSATKA

EWELINA

SP 32 BB

3.80

 

WZWYŻ dz

1999

 

 

1

SUCHY

ANNA

SP 33 BB

125

 

WZWYŻ dz

2000

 

 

1

RADOŃ

JULIA

SP 33 BB

115

 

P.PALANT dz

2001

 

 

1

FUCHS

JULIA

SP 1 BB

20.20

2

ŁANIAK

JULIA

SP 1 BB

20.00

3

SMAGOŃ

OLIWIA

SP 1 BB

17.90

 

P.PALANT dz

2000

 

 

1

PAZIK

WIKTORIA

SP 1 BB

33.40

2

WÓJCIK

KAMILA

SP 6 BB

30.40

3

KOŚNIOWSKA

ANGELIKA

SP 1 BB

29.20

 

P.PALANT dz

1999

 

 

1

OSIKA

MAGDALENA

KS SPRINT

40.30

2

BAKALARSKA

ANNA

SP 24 BB

38.90

3

DUDA

NATALIA

SP 6 BB

38.70

 

60 m chł

2001

 

 

1

BADURA

MICHAŁ

SP 36 BB

9.41

2

WYROBA

PIOTR

SP 6 BB

9.63

3

PINDEL

MACIEJ

SP 24 BB

10.95

 

60 m chł

2000

 

 

1

WŁODAREK

DAMIAN

SP 32 BB

8.96

2

SOCHA

PATRYK

SP 32 BB

9.14

3

KACHEL

BARTŁOMIEJ

SP 33 BB

9.25

 

60 m chł

1999

 

 

1

JAGIEŁA

SZYMON

SP 1 BB

8.62

2

KLIMEK

RAFAŁ

SP 22 BB

8.70

3

KAMIŃSKI

MAREK

SP 22 BB

9.08

 

300 m chł

2001

 

 

1

JANYGA

JAKUB

SP 1 BB

56.32

2

PŁACHECKI

ROBERT

KS SPRINT BB

56.84

3

KOLARZYK

JAKUB

SP 1 BB

61.01

 

300 m chł

2000

 

 

1

CZADER

HUBERT

KS SPRINT BB

53.25

2

SURMA

JAKUB

SP 33 BB

53.96

3

NOWICKI

MATEUSZ

SP 33 BB

57.05

 

300 m chł

1999

 

 

1

PTAK

KRYSTIAN

KS SPRINT BB

49.55

2

PIZNAL

MATEUSZ

SP 1 BB

51.54

3

MARUSZAK

ADAM

SP 33 BB

52.03

 

1000 m chł

2001

 

 

1

WEJTKO

MICHAŁ

SP 24 BB

3:49.07

2

BIEROŃSKI

NIKODEM

SP 13 BB

4:38.80

 

1000 m chł

2000

 

 

1

LORANC

WOJCIECH

SP 22 BB

3:23.85

2

JAROMIN

MATEUSZ

SP 13 BB

3:42.80

3

SZOSTOK

PAWEŁ

SP 1 BB

4:00.00

 

1000 m chł

1999

 

 

1

DURAJ

JAKUB

SP 32 BB

3:38.72

2

BOGUNIA

PATRYK

SP 13 BB

3:39.02

3

ZACHREJKO

MAREK

SP 6 BB

3:40.84

 

W DAL chł

2001

 

 

1

PACIECHA

PATRYK

SP 24 BB

3.59

2

WEJTKO

MICHAŁ

SP 24 BB

3.43

3

PŁACHECKI

ROBERT

KS SPRINT BB

3.31

 

W DAL chł

2000

 

 

1

LORANC

WOJCIECH

SP 22 BB

4.40

2

WŁODAREK

DAMIAN

SP 32 BB

4.04

3

WALICZEK

DANIEL

SP 32 BB

3.74

 

W DAL chł

1999

 

 

1

KAMIŃSKI

MAREK

SP 22 BB

4.29

2

BŁOTKO

KACPER

SP 33 BB

3.96

3

KOCEMBA

MACIEJ

SP 32 BB

3.87

 

WZWYŻ chł

1999

 

 

1

MARUSZAK

ADAM

SP 33 BB

1.15

2

TYC

KLAUDIUSZ

SP 1 BB

1.15

 

P.PALANT chł

2001

 

 

1

BADURA

MICHAŁ

SP 36 BB

38.70

2

WYROBA

PIOTR

SP 6 BB

34.90

3

WYRWALSKI

DANIEL

SP 13 BB

28.50

 

P.PALANT chł

2000

 

 

1

SURMA

JAKUB

SP 33 BB

35.50

2

MACHALICA

JAKUB

SP 24 BB

34.80

3

OPRZAŁA

ADRIAN

SP 1 BB

33.50

 

P.PALANT chł

1999

 

 

1

KLIMEK

RAFAŁ

SP 22 BB

48.00

2

STOPKA

KAMIL

SP 1 BB

43.90

3

TRZOPEK

JAKUB

SP 6 BB

43.10

 

 

 

 

 

 

Wykonano w WizjaNet.